Thinksfloor CRYSTALL EXTRA

Thinksfloor CRYSTALL EXTRA

NOVINKA

Číra, bezfarebná, bezrozpúšťadlová, transparentná, dvojkomponentná epoxidová živica určená na výrobu designových predmetov, napr.: zalievanie dreva, betónu a pod. Je vhodná na zalievanie aj v hrubších vrstvách. Doporučená je maximálna hrúbka 10 cm.

  • Cena: 59,28 € s DPH

Číra, bezfarebná, bezrozpúšťadlová, transparentná, dvojkomponentná epoxidová živica určená na výrobu designových predmetov, napr.: zalievanie dreva, betónu a pod.
Je vhodná na zalievanie aj v hrubších vrstvách. Doporučená je maximálna hrúbka10 cm. Táto max. hrúbka je však odporúčaná skôr pre skúsených spracovateľov. Thinksfloor CRYSTALL EXTRA je možné miešať aj vo väčších množstvách 20 – 28kg, vďaka čomu je možné vyrobiť aj väčšie plochy (napr. živicový stôl, či dvere) bez nutnosti vrstvenia epoxidu.
Thinksfloor CRYSTALL EXTRA je vďaka svojej vysokej čírosti vhodný na výrobu dekoračného nábytku, živicových stolov, lámp a iných dekorácii, či designových výrobkov.
Výhody: dobrá chemická a mechanická odolnosť, vysoká čírosť, dobrá UV stabilita, estetický lesklý povrch, nekryštalizuje, nesedimentuje, odolná voči kvapalinám, ľahko sa čistí.
Aplikácia je jednoduchá, zápach je minimálny.
Pozor! Neaplikujte na povrchy s rizikom vlýnajúcej vlhkosti. Vyvarujte sa tvorbe kaluží. Počas 7 dní po aplikácii je povrch potrebné chrániť pred vlhkom, vodou a vodnými parami.

Pri hobby použití, ako napr. zalievanie drevených stolov a pod. je potrebné konkrétne materiály a podmienky otestovať na menších vzorkách.
Podkladový materiál je pred zalievaním nutné napenetrovať Thinksfloor Penetráciuou SG a to z dôvodu uvolňovania a tvorby vzduchových bublín, ktoré sú nežiadúce vo výslednom produkte.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.